Форум-нарада з роботодавцями

У Хмельницькому на форумі зібралися представники влади і бізнесу. Обговорювали легалізацію заробітної плати і податків. У міській раді задоволені таким форматом ведення діалогу із підприємцями. Незважаючи на важку економічну ситуацію і навантаження на бізнес, через підняття мінімальної заробітної плати. Як результат – наші підприємства демонструють гарні показники. У 2017 році планується перевиконання бюджету на понад 160 мільйонів гривень.

На жаль, на всю Хмельницьку область працює тільки 20 державних інспекторів. Вони встигають перевірити лише чотири відсотки існуючих підприємств. Та ситуація має дещо покращитися із початком роботи самоврядування.

Також на форумі розповіли і про нововведення. Відтепер державний  інспектор зможе перевірити будь-яке підприємство на дотримання вимог праці без попередження його власника.

В свою чергу, у податковій поділилися новими методами роботи.

По закінченню форуму підприємці отримали грамоти, оскільки змогли в складних умовах ведення бізнесу вивести заробітну плату на високий рівень. На восьми підприємствах міста люди офіційно отримують в середньому десять тисяч гривень.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.