Місто професій: поліцейські краю влаштували дітям справжнє свято

Табір «Чайка» на день перетворився у поліцейську академію. Правоохоронці завітали до дітей, аби, по-перше, виховати, а, по-друге, профорієнтувати. Причому, не на словах, а на ділі. 8 майданчиків, розташованих на території табору просто неба, представляли різні служби – кінологів, криміналістів, піротехніків, дорожників. Кожна не лише демонструвала свої знаряддя праці, а й давала можливість дітворі в прямому сенсі – доторкнутися до професії.

Після такої нетривалої лекції 10-річний Ваня, каже, вже і знає, і розуміється на приладді піротехніків.

А, от, Ілля вподобав криміналістів. 10-річний хлопчик вже знає навіть про те, як можливо спіймати фальшивомонетників.

9-річна Нінель також у захваті. Щоправда, не від роботи правоохоронців, а від автівки дорожньої поліції.

Із автоматом у руках, хлопчик переконався – поліцейським бути не хоче, бо це – не лише важко, а й небезпечно. Втім, каже, труд правоохоронців цінує. Переконаний, так має робити кожен. Малеча Максима підтримує.

10-річний Олексій товаришів підтримує. Дякує правоохоронцям – за їх роботу і за навчання. Каже, протягом дня дізнався чимало. Відкрив для себе весь спектр поліцейських професій.

Яку професію обере для себе в майбутньому хлопчик поки не знає. Тож, поки решта малечі тішиться на майданчиках з поліцейськими, сам активно читає. Місто професій привезло з собою бібліотеку. Олексій каже, книга – це кладязь знань.

Правоохоронці кажуть, як і діти тішаться вдалому заходу. Додають, завдяки малечі також зарядилися позитивом – на добру службу.

Ініціатори заходу додають, головчинецька «Чайка» на сьогодні стала першим табором-базою міста професій. Утім, не останньою.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.