Патрульні Хмельницького відзначили своїх помічників

За виконання свого громадянського обов’язку хмельничанок – Марію та Христину відзначили патрульні. Нещодавно дівчата допомогли тутешнім правоохоронцям затримати злочинця. Дівчата, не роздумуючи, кинулись на допомогу жінці. Як виявилося, її побив та пограбував дужий чоловік. Марія та Христина зловмисника наздогнали, повалили на землю та скористалися газовим балончиком. Далі дівчата зателефонували на лінію 102.

Відверто кажучи, вчинок цих двох тендітних дівчат вартий захоплення. Не кожен чоловік, не те, щоб жінка, зробили б те ж саме. Інше, кажуть дівчата, вчинити не могли. А ось для Марії такий випадок ще й не перший, подібна ситуація вже траплялася. Щоправда, тільки після цього інциденту, дівчина твердо вирішила – хоче стати патрульною. А ось патрульній поліції такі кадри потрібні.

Додамо тільки те, що світ не без добрих людей. Марія та Христина – не перші, кого відзначають хмельницькі копи. Попередньо, таку ж подяку отримав школяр, котрий знайшов чималу суму грошей та зателефонував на лінію 102.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

«Окрасою» Хмельницького стане сучасний туалет

Чиновники обіцяють – сучасний. Кажуть, на цьому місці з’явиться не просто туалет, а модульна громадська ...