Реальні історії героїв неоголошеної війни

У Хмельницькому відбувся допрем*єрний показ кінострічок про українських захисників, котрі полишили мирне життя й узяли до рук зброю. Короткометражні фільми є кістяком проекту Союзу молодих кінематографів – «Слава Україні! Героям Слава!».

Автор: Вони жили мирно допоки в Україні не спалахнула війна. Тоді усе змінилося. Замість теплих домівок й рідних поряд – холодні окопи й сталеві гради. Це правдиві історії новітніх захисників, що лягли в основу  кінопроекту «Слава Україні! Героям Слава!». Шість патріотичних короткометражок розповідають про життя й смерть, мир і неоголошену війну. Відтворюють реальні події, що відбуваються на Сході нашої держави.

Нині у Хмельницькому транслюють три кінострічки. Це «Балада про дві душі», де знімаються справжні військові й актори нашого обласного центру. Наступна історія про візочника з Тернополя, котрий зумів вивести українських оборонців із засідки. У третьому сюжеті йдеться про долю військового капелана.  На камеру історії з життя героїв фільмувала молодь – це студенти й недавні випускники ВИШів.

На допрем*єрний показ  прийшли рідні загиблих бійців, побратими й ті, кому не байдужа тема війни. Волонтерка – Тетяна Юзепчук – ледь стримує сльози. Каже, –  ці кінострічки  зачепили її за живе.

Короткометражні фільми ще будуть доопрацьовувати. А вже 14 жовтня, на День захисника України, відбудеться вже прем*єра  кінопроекту  «Слава Україні! Героям Слава».

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...