Робота мобільних груп по перевізниках

Сотня правопорушень – за тиждень. Мобільні групи по безпеці транспортних перевезень знову виявили  чимало порушників закону. Водії нехтують правилами безпеки при експлуатації транспортного засобу. До того ж не всі перевізники обілечують пасажирів, хоча квиток – гарантія того, що пасажир застрахований у разі ДТП.

Сотня актів правопорушень – за тиждень роботи мобільних груп. Укртрансбезпека спільно з поліцією вкотре виявляла тих, хто нехтує законом на обласних дорогах. Перевіряли не лише пасажирські, а й вантажні перевезення. Перелік задокументованих недоліків – значний.

Укртрансбезпека, поліція  та департамент економічного розвитку виявили численні правопорушення під час продажу квитків – багатьом пасажирам обласних маршрутів його взагалі не видають. Проте талон на проїзд – гарантія того, що під час транспортної пригоди при отриманні тілесних ушкоджень людина зможе компенсувати собі гроші на лікування.

При відмові водія видати квиток, в адміністрації радять звертатись зі скаргою в департамент економічного розвитку. Такого перевізника можуть оштрафувати, або позбавити ліцензії на перевезення.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...