Спецназівця викрали з військової прокуратури?

Зник безвісти! Дружина спецназівця шукає чоловіка. Каже, його викрали з військової прокуратури. 29 червня опів на сьому вечора він прийшов туди, аби дати покази стосовно відкритого у 2014-му році кримінального провадження – як свідок. А звідти вийшов як злочинець – у кайданках – чоловіки у балаклавах без пояснень погрузили його у мікроавтобус і відвезли у невідомому напрямку.

Знайомтеся, це – Сергій Онищук. Спецпризначинець 8-го полку з 2014-го захищав Україну на Сході. Воював у найгарячіших точках. За що не раз був відзначений державними нагородами.

Військовий побратим Сергія – Андрій каже, кожна нагорода товариша – цілком заслужена. Він не раз рятував людські життя. Лише його від вірної смерті вберіг двічі. На жаль, віддячити другу Андрію не вдалося. Не на війні, а у мирному Хмельницькому при ньому і дружині Сергія Онищука викрали прямісінько з приміщення військової прокуратури, твердить хлопець.

Дружина Сергія Онищука – Наталія, котра також була свідком події, розповідає, хто, куди і навіщо забрав її благовірного і віри не йме. До військової прокуратури чоловік прийшов як свідок. Давав покази у кримінальному провадженні, відкритому по факту. Не вперше і абсолютно добровільно. Повісткою його не викликали –зустріч телефоном призначили у прокуратурі. Будучи на лікарняному, після оперативного втручання він за власною ініціативою з’явився… і зник. Жінка й досі не знає що стало із її чоловіком.

Жодних пояснень щодо можливого місця перебування чи затримання Сергія Онищука не мають і у спецназі. Кажуть, діями військової прокуратури просто шоковані.

На яких підставах і хто затримував Сергія Онищука в військовій прокуратурі не пояснили і журналістам. Слідчий, котрий брав свідчення у спецназівця від будь-яких коментарів відхрещується.

Що сталося із Сергієм Онищуком – незрозуміло. Дружина спецпризначенця вже звернулася із заявами до всіх контролюючих органів. Тож, далі буде.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...