Пішохід завжди правий… доки живий. У Хмельницькому організували академію пішоходів

Цій жінці пощастило. Вона, порушуючи правила дорожнього руху, просто у середмісті Хмельницького, на інший бік дороги перебралася. Але так щастить далеко не всім: тільки за минулий рік у нашому місті сталося 140 ДТП із пішоходами.

Саме ця біда і спонукала хмельницьких активістів до створення «Академії пішоходів». Особливої уваги, на їхню думку,  заслуговує поведінка молодих людей при переході дороги. Часто-густо всю їхню увагу займає екран смартфона.

Надписи на асфальті перед пішохідним переходом, банери із соціальною рекламою і флеш-моби на вулицях міста – такі заходи, на думку організаторів «Академії пішоходів» зможуть врятувати життя не одному хмельничанину.

А поки жодних програм немає і флешмобів чи соціальної реклами  теж. Пішоходам радять бути уважними на дорозі, і не розслабляться на пішохідних переходах – «зебри» – ділянки підвищеної небезпеки.

Крім того, батькам напередодні першого вересня рекомендують провести дорожній інструктаж своїм чадам. А ще краще кілька разів довести їх до школи через усі пішохідні переходи.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Хмельницьке відділення асоціації міст України вимагає виконання державою бюджетних зобов’язань

Регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого ...