У Хмельницькому намагаються скоротити чисельність працівників на сміттєзвалищі

Постійна проблема із працівниками на місцевому сміттєзвалищі. На постійні рейди і прохання переїхати там реагують насмішками.  І в поселенні досі живуть люди. Цьому свідчать предмети побуту, бензиновий генератор і навіть домашня птиця. Та з розмови зрозуміло, працювати особи ромської національності продовжать, оскільки мають дозволи на це. Єдине, чим втішили, хоча б дітей забрали до власних домівок. Досі невідомо, скільки людей проживає на поселенні. Тільки нещодавно звідти вивезли близько двохсот дітей.

Сміттєзвалищем  опікуються два підприємці. Вони наймають працівників на переробку сміття. Один із них – пан Олександр – розповідає, його працівники проживають у Видрових Долах. На роботу їх довозять кожного дня. А ті, хто залишився тут, – не його проблема.

Проблемою вирішили займатися більш серйозно. Територію, яку нині займають роми, планують повність очистити. Звісно, коли виселять усіх людей. А як це зробити – продовжують обдумувати в обласній державній адміністрації.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...