Як не опинитися першим ззаду: незважаючи на строки, департамент освіти продовжує приймати документи до дитсадків

Цьогоріч охочих влаштувати своє чадо у дитсадочки міста не бракує. Все просто – приймають малечу 2013-14-го років народження, на які припадає загальноукраїнський бейбі-бум. Наразі уже зараховано 3028 діток. Утім, це – далеко не всі охочі. Деяким 1 вересня не пощастить переступити поріг дитсадочку з вини власних батьків. Останні, зачасту, стаючи в електронну чергу, просто забуваються довести справу до кінця.

Півроку зволікають, а в липні згадують: малечу все ж таки потрібно оформити в садочок. Коли приходять за консультацією, то виявляють дитина в черзі – перша із заду.

Власне, якщо її написати, то ваша дитина обов’язково опиниться в садочку. Принаймні для того, аби малеча, якій уже пора туди потрапила в департаменті роблять усе можливе. Не так давно збільшили кількість дітей у групах до 35 чоловік. Батьків заспокоюють, це – лише список, а не фактична наповнюваність. За статистикою хмельницькі дитсадки відвідує від 68-ми до 72-ох відсотків малечі. Крім того, існує так званий добір. Його розпочнуть проводити із 5 вересня.

Директор департаменту додає, дана акція не одноразова – її проводитимуть щомісяця. Як показує практика, ефект від неї неабиякий.

Що ж стосується черг із батьків-забудьків, то із ними також планують боротися. Наразі у департаменті готують правки до електронної черги, котрі незабаром хочуть винести на розгляд депутатів. Відповідно до них система не відкидатиме у кінець, а до 20 серпня триматиме місце, відтерміновуючи подачу заяви-підтвердження до 20 серпня.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...