Нормально сполучити Зарічанську із Раковим, пустити громадський транспорт на Кармелюка, збільшити кількість тролейбусів на п’ятому маршруті, а п’ятнадцятий – продовжити – основні прохання хмельничан, щодо транспорту у місті.
Комусь вода надто гаряча з-під крану, іншим паркування під будинком заважає.
Заасфальтувати дорогу цьогоріч не зможуть, та засипати ями щебенем міський голова пообіцяв. Ремонту дороги просять і лезневські садові товариства, і жителі мікрорайону Гречани. Комунальні проблеми – теж одні із болючіших для додзвонювачів.
Люди готові заплатити частину грошей. Та й будуть змушені це зробити, згідно з Положенням про співфінансування.
Нині понад три тисячі учасників АТО стоять у черзі на земельну ділянку в Хмельницькому. Дають по шість соток, але й такої кількості землі у місті вже не знайти. Коштів для забезпечення тамтешньої інфраструктури у бюджеті теж немає. Втім, залишати захисників країни «за бортом» у Хмельницькому не збираються.
10 квартир атовцям надали цьогоріч, ще десятеро зможуть отримати покращене житло до початку 2018-го. Фактично усі родини загиблих захисників, чи бійців, що заробили на сході інвалідність, переконує міський голова, квартири вже отримали.