3 тисячі атовців чекають на землю, а більшість хмельничан – на транспортну реформу. Пряма телефонна лінія з мером

Нормально сполучити Зарічанську із Раковим, пустити громадський транспорт на Кармелюка, збільшити кількість тролейбусів на п’ятому маршруті, а п’ятнадцятий – продовжити – основні прохання хмельничан, щодо транспорту у місті.

Комусь вода надто гаряча з-під  крану, іншим паркування під будинком заважає.

Заасфальтувати дорогу цьогоріч не зможуть, та засипати ями щебенем міський голова пообіцяв. Ремонту дороги просять і лезневські садові товариства, і жителі мікрорайону Гречани. Комунальні проблеми – теж одні із болючіших для додзвонювачів.

Люди готові заплатити частину грошей. Та й будуть змушені це зробити, згідно з Положенням про співфінансування.

Нині понад три тисячі учасників АТО стоять у черзі на земельну ділянку в Хмельницькому. Дають по шість соток, але й такої кількості землі у місті вже не знайти. Коштів для забезпечення тамтешньої інфраструктури у бюджеті теж немає. Втім, залишати захисників країни «за бортом» у Хмельницькому не збираються.

10 квартир атовцям надали цьогоріч, ще десятеро зможуть отримати покращене житло до початку 2018-го. Фактично усі родини загиблих захисників, чи бійців, що заробили на сході інвалідність, переконує міський голова, квартири вже отримали.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Сучасний дизайн, розклад руху та зарядка для смартфонів…. У Хмельницькому з’являться «розумні» зупинки

Ось як виглядають розумні зупинки наприклад у Миргороді. Щось подібне має з’явитися у Хмельницькому до ...