Хмельничан закликали доповідати про корупційні порушення. До обласного центру приїхав директор територіального управління НАБУ

Львівське територіальне управління НАБУ розпочало свою роботу ще влітку. Опікуватись управління буде кількома західними регіонами, зокрема – Хмельниччиною. Директор управління Тарас Лопушанський завітав до обласного центру та закликав громадськість і журналістів активно допомагати борцям з корупцією.

Тарас Лопушанський зазначив, що НАБУ – відносно новий орган для України, не тільки за назвою, але й за принципами роботи. Він зазначив, що вперше правоохоронний орган було створено з нуля, на засадах відкритого і прозорого конкурсу.

Конкурс на посади в НАБУ був досить великим – 50-60 чоловік на місце. Відповідно до законодавства, загалом максимальний штат НАБУ не може перевищувати 700 осіб. Середній вік детективів 28 – 30 років. Керівництво бюро каже, це саме ті люди, які будуватимуть нову державу. Крім того, в національному антикорупційному бюро функціонує рада громадського контролю. Раніше таких рад в правоохоронних органах не було.

Пан Лопушанський переконує, антикорупційне бюро найвідкритіше серед усіх органів і ту інформацію, яку можуть надати в межах законодавства ніколи не приховують. Разом з тим керівниками нових антикорупційних органів також заявляють, що їхнім ворогом фактично є судова система. Коли в суді зникне таке поняття як «каста недоторканих», можна буде розраховувати на справедливі вироки.

Нині антикорупційне бюро розслідує 398 кримінальних проваджень, в яких фігурують найвищі посадовці держави.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому узгоджували проект обласного бюджету

Усі галузі отримали хоч не значне, але збільшення коштів. Найбільше отримала соціальна сфера. Відповідно головна ...