Хмельницькі «пересічники» знову на Майдані

Це сьогоднішня столиця. Сюди з’їхалися тисячі «пересічників» зі всієї країни. Вимоги у власників авто на єврономерах незмінні – доступне розмитнення та якісні дороги. А це вже Майдан Незалежності у Хмельницькому. Близько півтора десятка тих, хто не поїхав до Києва та таксисти приїхали під обласну адміністрацію. Чоловіки підтримують своїх колег та вимагають того ж.

А ще вимагають того, що й так би мало бути – доріг.

Власне, через те, що маємо такі дороги, той маємо такі автівки, каже пан Петро. І додає, у Європі автомобілі куди надійніші.

Тому й, каже, своє авто купував за кордоном. Причини очевидні – надійність та головне, така автівка у Європі в рази дешевша.

Аби так їздив кожен, кажуть у «Євро силі», під стінами адміністрацій чи Верховної ради стоятимуть безстроково. Адже, переконані, українці гідні хороших автомобілів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Маршрутки, тролейбуси, таксі та міжміські пасажирські перевезення. УкртрансБезпека спільно з патрульними здійснили рейд по перевізниках

Разом і батька легше бити. Нещодавно працівники УкртрансБезпеки та патрульні поліцейські міста здійснили профілактичний рейд ...