До Хмельницького завітав Патріарх Філарет

Числений живий коридор із вірян всієї області. Багато квітів, та ще більше віри у кожного в серці. Так Хмельницький в неділю зустрічав Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета.

Цей візит став першим за часів правління Патріарха Філарета. А завітав Святійший з метою освячення новозбудованого храму Української Православної церкви Київського патріархату. Новобудова з’явилась  на перехресті вулиць Молодіжної та Тернопільської. На святкову літургію завітали містяни, гості обласного центру, народні депутати, міські та обласні  чиновники. Людей було стільки, що частина слухала службу на вулиці під кількагодинним дощем. Люди кажуть, відкриття храму – це визначна подія.

Після кількагодинної служби з напутнім словом до всіх людей звернувся Святійший  Патріарх Філарет. Він розкрив вірянам вчення про істинність християнської віри та привітав усіх із відкриттям ще однієї церкви, яка в подальшому стане центром православної віри.

Церква «Всіх святих землі Української» в Хмельницькому будувалася більше десяти років.

Відкриття Української Православної церкви Київського Патріархату стало першим за часів незалежності в місті Хмельницькому. За це  Патріарх  відзначив Хмельницького міського голову відзнакою.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому узгоджували проект обласного бюджету

Усі галузі отримали хоч не значне, але збільшення коштів. Найбільше отримала соціальна сфера. Відповідно головна ...