На Хмельниччині викрили посібника терористів

Співробітники Служби безпеки знову затримали на Хмельниччині посібника терористів. Чолов*яга займався адмініструванням груп із сепаратистським змістом у соціальних мережах.

Публікуючи інформаційні матеріали, чоловік закликав до зміни територіальної цілісності держави, виправдовував російську агресію та пропагував ідеї бойовиків так званих Луганської та Донецької народних республік. Крім того розміщував фото загиблих українських військових із цинічними коментарями. Координація дій поплічника терористів відбувалася з території, котра непідконтрольна українській владі та щедро оплачувалася з Росії.

Від представників спецслужб Росії отримав завдання відновити діяльність групи, члени якої мали б збирати інформацію про підприємства на території Хмельниччини, що задіяні у проведенні АТО.  Нині відкрито провадження за статтею 110-ою частиною 2-ю Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує від п*яти до десяти років ув*язення.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому апеляційному суді обирали голову та заступника

Судова реформа покликана перезавантажити систему. Усі 18 суддів апеляційного суду Хмельницької області успішно пройшли  атестацію  ...