Найбільший прапор України побував у Хмельницькому

Такого прапора Майдан Незалежності ще не бачив – 60 метрів завдовжки та 40 метрів завширшки. Святковий подарунок до дня народження Хмельницького зробила «Батьківщина Молода». На центральній площі міста тутешні активісти розгорнули найбільший у світі стяг України.

Стати частинкою рекорду вирішив Вадим. На Майдан Незалежності хмельничанин прийшов не сам, а з друзями, каже, такими емоціями потрібно ділитися.

Переповнюють емоції і Олену. Каже, у такі моменти особливо горда, що народилася українкою.

Радості не було меж. Аби зупинити момент та запам’ятати його – хмельничани робили селфі та колективні фото. Окрім того, пускали патріотичну хвильку та «купалися у прапорі».

«Покупатися у прапорі» прийшло кілька сотень містян. Попередньо, на патріотичну акцію їх кликали зі сторінок соціальних мереж.

До Хмельницького український стяг побував чи не у всіх обласних центрах країни, символічно, на 586-й день народження, двоколор завітав до нашого міста. Втім, кажуть активісти, у нас прапор не зупиниться, місія у нього інша.

Власне, такий пам’ятний момент і був на хмельницькому Майдані Незалежності – неймовірні емоції, щастя та, звісно, гордість та патріотичне піднесення.

Хоча до Хмельницького, найбільший прапор завітав вперше, втім, кажуть організатори, не востаннє. Окрім того, у нашому місті «Батьківщина Молода» планує чимало благодійних та патріотичних акцій.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...