Освітяни області відзначили своє професійне свято

Учитель – професія унікальна. Всі професії починаються від учителя. Педагог своїм серцем, розумом формує завтрашній день: людину, суспільство. Адже буквально все проектується і твориться за звичайною учнівською партою. Вже більше 20 років, кожну першу неділю жовтня педагогів, вчителів, загалом працівників освіти, вітають з професійним святом. Цьогоріч в обласній філармонії зібрались освітяни зі всієї області. Юні хмельничани підготували для педагогів святкову програму. Крім цього, грамотами та відзнаками привітали освітян очільники області.

Вчитель – це не просто професія, це покликання душі, це спосіб життя, адже він працює не тільки для себе і своїх вихованців, а і для майбутнього країни. Як наголосив заступник голови Хмельницької ОДА, без освіти не можливе духовне народження нації та прогресивний розвиток в майбутньому.

Свою педагогічну родину привітав і директор департаменту освіти і науки області Олег Фасоля. Він переконаний, саме завдяки педагогам ми маємо патріотичну та героїчну націю.

Самі ж педагоги кажуть, свою професію обожнюють. Адже навчаючи, навчаються й самі. Лілія Мирна працює в освіті вже більше 35 років. Каже, не зважаючи на те, що в професії чимало складнощів: потрібно бути завжди готовою до змін, вміти знайти підхід до учнів і вчасно прилаштуватись до нововведень, свою професію не змінила б ні на яку іншу.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...