51 тисяча посвідчень водія. Регіональний сервісний центр МВС у Хмельницькій області підбив підсумки дворічної роботи

За два роки жодного звернення про корупцію – такий результат у Хмельницькому регіональному сервісному центрі МВС вважають справжнім досягненням. Адже їхній попередник, так званий МРЕВ, мав підмочену репутацію.

Чергу зробили електронною, а побачити як вона рухається можна із дому: відеокамери транслюють відзняте на сайт Головного сервісного центру МВС. А ще позбулися кабінетної системи, перейшовши у формат опен-спейс. Дітям звели окремі ігрові куточки, а дорослим пропонують почитати, чекаючи у черзі. Нині саме такі оновлені центри діють  у Хмельницькому, Старокостянтинові й Кам’янці-Подільському. Ще два у Дунаївцях та Шепетівці оновлять наступного року. Крім стаціонарних в краї запрацював і мобільний сервісний центр.

Нині у сервісних центрах надають більш як десяток послуг. Зокрема, спростили процедуру купівлі-продажу автомобіля.

Так само безкоштовно надають довідку про несудимість. Ця послуга поряд із видачею міжнародного посвідчення водія новинки і для самих працівників сервісних центрів МВС. Та й зі звичними функціями, переконують, впорюватися стало простіше.

Тим паче, що після реформування позбулися прив’язки до прописки. Працюють за так званим екстериторіальним принципом – хмельничанин послугу може отримати у будь-якому сервісному центрі по всій країні.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Хмельницьке відділення асоціації міст України вимагає виконання державою бюджетних зобов’язань

Регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого ...