Чи готові до зими – в області розповіли початок роботи закладів комунальної сфери в опалювальний період

Технічно – готові, проте не всі. В області розповіли про початок опалювального сезону. Як запевнили, в управлінні ЖГК, учні семи сотень шкіл Хмельниччини не будуть мерзнути у класах. На початку жовтня четверта частина усіх котелень була запущена у дію. Проблеми виникли лише у Шепетівці, там документи на реструктуризацію боргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»  подано у реєстр Мінрегіону. Решта підприємств також мають  недоплати, які не вплинули на початок подачі тепла у домівки.

Щоб зекономити газ та енергоносії бюджетні установи області оснащено засобами обліку майже на 90 відсотків. Така ж ситуація із прибудинковими лічильниками. Їх встановлювати не без супротиву хмельничан, проте тепер для більшості почалися уроки економії. Щоб почати заощаджувати , підприємства переходять на твердопаливні котли. Цього року їх знову побільшало в експлуатації.

Комунальники кажуть, сидіти у заметах не доведеться, адже до холодів підготували та полагодили  2 сотні одиниць прибиральної техніки та 30 тон посипкової суміші. Проте щороку зима готує нелегкий екзамен погодою, тож чи здадуть його підприємства комунальної галузі, буде видно з першими  снігопадами та морозом.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...