Дорога з квасолі привела до тюрми: на Хмельниччині спіймали злодійкуватого Гензеля

Знайомтеся – це Надія Миколаївна. Донька 77-річної постраждалої від рук злодюжки жінки і досі не може повірити, що її стареньку мати обікрали. Ще й у власній хаті. З середи не четвер посеред ночі до обійстя пенсіонерки прокрався невідомий.

Не зволікаючи бабуся одразу викликала правоохоронців. Особливо старатись для того, аби віднайти зловмисника поліцейським не довелося. Він як Гензель із дитячої казки, залишив по собі їстівний слід. Замість крихт хліба, котрі у братів Грімм позбирали птиці, чоловік вимостив дорогу з квасолі. Вона, власне, і привела поліцейських, котрі прибули на виклик старенької, до будинку самого злодія.

39-річний чоловік ромської національності 22 роки провів за гратами. З-під замка вийшов лише півроку тому і, ймовірно, знову туди відправиться.

Причиною крадіжки, кажуть поліцейські, стала любов до оковитої. Випити хотілось, а грошей не було, бо не працював. Донька постраждалої розповідає, до цього випадку, сама особисто пропонувала злочинцю підробіток – той працювати категорично відмовився.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...