Обласні чиновники садили ліс. У Пархомівському лісництві висаджували річні сіянці дуба та європейської модрини

У Хмельницькому днями провели традиційну акцію з висадки лісу. Адже Хмельниччина за рівнем лісистості займає чи не останні позиції в Україні.  Навесні відбувся перший етап, тоді створили 1075 гектарів лісових культур. За час осінньої компанії планують  заліснити 90 гектарів зрубів.

Долучились до цієї справи і керівники області. Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний переконаний, збільшення лісу на Хмельниччині – справа вкрай необхідна.

Заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко каже, такі акції – можливість залишити по собі добрий слід.

Лісівники кажуть – їхня мета активно збільшувати кількість лісових насаджень. Учасникам посадки розказали про стратегічні напрямки розвитку лісового господарства Хмельниччини.

Працівники лісогосподарства показали, як із невеличкого саджанця за три роки виростає деревце метр заввишки. Кажуть, саджати ліс робота – важка. Але мають і натхнення та ресурси, аби збільшувати лісові угіддя Хмельниччини. Не вистачає одного.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому апеляційному суді обирали голову та заступника

Судова реформа покликана перезавантажити систему. Усі 18 суддів апеляційного суду Хмельницької області успішно пройшли  атестацію  ...