Результат за будь-яку ціну. У Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області з бодібілдингу, менс-фізік та фітнес-бікіні

У п’ять хвилин на сцені, каже майбутній психолог Віталій, вкладено години тренувань, щоправда, не бодібілдингу, а воркауту.

А ось ця панянка завітала з Вінниччини. Любов – мати 8-річної дівчинки чудово виглядає та дасть фору ще 20-річним. Нині, зізнається, дуже хвилюється, адже на сцену виходить вперше.

Щоправда, аби вийти на сцену потрібні роки підготовки. Виснажливі тренування та здорове харчування – це далеко не усі компоненти успіху, головне – правильна мотивація, сила волі та, звісно, результат, навіть будь-якою ціною. Власне, свої напрацювання спортсмени показували цього тижня у Хмельницькому.

Чоловіки мірялися м’язами у двох категоріях, перша з яких – бодібілдинг. Тут оцінюється м’язова маса, пропорція та якість мускулатури. Трішки інші вимоги до менс-фізік. До слова, ця категорія зібрала найбільше учасників – кілька десятків.

Чарівні леді змагалися у категорії фітнес-бікіні. Традиційно, організувала все обласна федерація, втім не обійшлося без благодійників.

Обласні змагання – це лише початок, далі у бодібілдерів чемпіонат України і, власне, там запевняють, будуть кращі з кращих, а це близько чотирьох сотень учасників зі всієї країни.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Всі люди – рівні: у Хмельницькому обговорили проблеми ромів

Близько 1000 осіб – приблизно стільки ромів сьогодні проживає на території області. Точної цифри немає, ...