У Хмельницькому обговорили питання розвитку місцевого самоврядування

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні спільно з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою реалізовують на теренах області проект “Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення”. Нині відбулась науково-практична конференція, як заключний етап проекту. Голова Хмельницької обласної ради наголосив, за оцінкою міністерства регіонального розвитку, Хмельниччина займає перше місце серед областей України у проведенні реформи децентралізації.

Метою конференції є розповсюдження досвіду Хмельницької області з впровадження реформи місцевого самоврядування. Зокрема, на заході обговорили актуальні питання з проблематики розвитку місцевого самоврядування в Україні, становлення інституту старости як нової інституції системи та багато іншого.

Впродовж проекту були проведені різноманітні навчання, тематичні зустрічі, лекції та тренінги.

Як підсумок проекту, на конференції  представили науково-практичний посібник «Становлення інституту старости: перші кроки».

Організатори та учасники конференції наголосили – саме від кваліфікації та готовності керівників громад та селищ до кропіткої роботи та бажанні вчитись новому – залежить подальша доля реалізації реформи на Поділлі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Хмельницьке відділення асоціації міст України вимагає виконання державою бюджетних зобов’язань

Регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого ...