«Ви зайняли чуже місце». Хмельницькі патрульні спільно з громадськими організаціями здійснили рейд по паркомісцях для інвалідів

Це – територія залізничного вокзалу. Тут, як ніде у місті, парковку для інвалідів облаштували практично за європейськими мірками. Щоправда, на самій парковці кнопка виклику чергового не працює, та ж ситуація і з кнопкою при вході.

А ось кнопка зі сторони рейок – чинна, дві попередні, кажуть на вокзалі, або відсиріли через погоду, або технічно несправні. Та як би там не було, вільні паркомісця для інвалідів тут є. Цього, звісно, не скажеш про територію біля кінотеатру Шевченка.

Така ситуація у місті не лише тут, а й на півтора десятка інших паркомісць для інвалідів. Практично на кожному паркуються не люди з обмеженими можливостями, а кому ліньки не порушувати правила зупинки та стоянки.

Більшість водіїв банально не помічають знак і паркуються, де вільно. Щоправда, є такі кермувальники, котрі знак бачать і порушують свідомо.

Як би там не було, а відповідати за правопорушення таки прийдеться. Якщо ще учора, 25-го жовтня, покарання становило 255 гривень, то з 26-го жовтня тутешні копи штрафуватимуть на 1700 гривень, окрім  того, мають право евакуювати автомобіль.

Тепер, коли у копів розв’язані руки, покарання не уникнути. Якщо водій авто є на місці правопорушення, місцеві копи його штрафуватимуть, якщо ж ні – автівку забиратимуть на штрафмайданчик.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Сучасний дизайн, розклад руху та зарядка для смартфонів…. У Хмельницькому з’являться «розумні» зупинки

Ось як виглядають розумні зупинки наприклад у Миргороді. Щось подібне має з’явитися у Хмельницькому до ...