Водії, диспетчери та кондуктори. Автомобілісти та дорожники Хмельниччини відзначають професійне свято

Водії, диспетчери, кондуктори, керівники транспортних підприємств та ряд інших професій. Від їх праці залежить чи маємо ми якісні дороги та чи задоволені транспортними послугами. Наразі ж у дорожньо-транспортному господарстві Хмельниччини є деякі проблеми.

А ще на ринок транспортних послуг Хмельницького заходять перевізники з інших областей. Це, тому, переконують у адміністрації, що дрібні підприємства міста конкурувати з ними не в змозі.

Не оминули і тему фінансування. У вирішенні транспортних питань області вона займає далеко не останнє місце.

Та разом з тим маємо і «плюси». Як-не-як, а дороги, хоч і потроху, та ремонтують, працюють органи дорожнього контролю та й доїхати до роботи можна з будь-якого куточка міста. А ось люди, що задовольняють потреби городян у транспорті, незабаром, у останню неділю жовтня відзначають своє професійне свято.

Святкування Дня автомобіліста та дорожника відбулися і у Хмельницькому. Представників дорожньо-транспортної галузі привітали місцеві посадовці, а кращих з кращих нагородили грамотами та подарунками.

Свої грамоти отримала і патрульна поліція міста. Насправді, кажуть, працюють не для відзнаки, а для людей, втім приємно, коли старання оцінюють.

А з 17-го вересня місцевим копам довірили усю транспортну мережу Хмельниччини. Тобто тепер від них та колег по цеху залежить безпека на дорогах всієї області, від перевізників – якість на комфорт пасажирських перевезень.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому узгоджували проект обласного бюджету

Усі галузі отримали хоч не значне, але збільшення коштів. Найбільше отримала соціальна сфера. Відповідно головна ...