До Хмельницького вихідними завітав музичний гурт «Патроничі»

Це композиція під назвою «Ти не можеш мене покарати» на вірш Василя Симоненка – яскравого українського представника «шестидесятників». І виконує її молодий гурт «Патроничі» з селища Крихівці під Івано-Франківськом. Вихідними хлопці завітали до Хмельницького, аби презентувати свою нову ліричну програму.

Хоча хлопці за віком достатньо молоді, та гурт існує вже сім років. Український тур тільки розпочався і Хмельницький друге місце, в якому хлопці відіграли свій концерт.  Лірична подача власних композицій для хлопців – це новий пізнавальний досвід. Бо зазвичай вони грають рок та фолк-рок.

Такі відверті ліричні слова торкають серця молодих дівчат. Саме вони – головна аудиторія, для яких і створюються композиції.

Учасники гурту не мають музичної освіти. Та для створення якісних треків це не заважає. Усі тексти пісень пише вокаліст гурту Андрій Гриньків.  Далі команда вміло кладе слова на музику. Надихає хлопців любов та прочитані класичні твори.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...