Студентка зі Старокостянтинова поїде на конкурс краси до Китаю

Вже 7 листопада Лілія вирушить до 10-мільйонного міста Шеньчжень, що розташоване на березі моря на півдні Китаю.  Саме там, 25 листопада відбудеться конкурс Miss Model of the World-2017. Ліля до конкурсу готується давно, головне за її словами – мати відповідну форму, адже конкурс серед дівчат – моделей.

Конкурс Miss Model of the World проводиться з 1988 року. За цей час у різних його етапах взяло  участь близько 40 тисяч моделей. У 2008 році його переможницею була українка — Марія Якимук з Одеси. Лілія Галушко отримала путівку на міжнародний конкурс у травні, коли перемогла в номінації Model Of The World на конкурсі «Королева України-2017» в Києві. Сподівається, що своєю харизмою та таланати зможе завоювати прихильність суддів.

Що цікавого було в Китаї та як пройшов конкурс дізнаємось у Лілі, коли вона повернеться. Поки що вболіваємо за нашу землячку та бажаємо їй перемоги.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...