Три кроки замість двох, неспортивний фол та зміни у технічній заявці. У Кам’янці-Подільському відбувся суддівський семінар з баскетболу

Ще донедавна в українському баскетболі три кроки були пробіжкою. Втім, у цьому році до Офіційних правил внесли зміни, серед яких – «нульовий крок». Фактично тепер замість двох кроків можна робити три і це не буде порушенням. Разом з тим, нововведення зачепили форму гравців та інше спорядження. Є новинки і у технічній заявці. Якщо раніше тренер подавав її за 20 хвилин до початку гри, то тепер повинен за 40. Не оминули зміни і таке порушення як неспортивний фол.

Фактично критерії залишилися ті самі: контакт з боку чи ззаду, у швидкому прориві чи надмірно жорстка гра, втім зміни таки додалися.

Якщо раніше два неспортивні або два технічні фоли означали дискваліфікацію, то цьогорічні зміни дібралися і сюди.

Про зміни у правилах українського баскетболу говорили у Кам’янці-Подільському. Саме там цими вихідними, з ініціативи Хмельницької обласної федерації, пройшов суддівський семінар.

Разом з тим, усі нововведення – це крок у ногу з часом, а у спорті, переконані слухачі семінару, відставати не можна.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому апеляційному суді обирали голову та заступника

Судова реформа покликана перезавантажити систему. Усі 18 суддів апеляційного суду Хмельницької області успішно пройшли  атестацію  ...