У Хмельницькому пройшла традиційна виставка художніх виробів

Виставка багата уявою і кропіткою роботою кожного з майстрів. На ній свої витвори мистецтва представили 38 кращих представників художнього мистецтва з усієї Хмельницької області. Таким чином вони звітують про свій творчий рік. На експозиції представляють лише найкращі вироби.

Виставка дуже різножанрова. На ній було представлено роботи з  декоративним розписом, українська вишивка, художня обробка деревини та металів, кераміка, витинанка, бісероплетіння. Серед усіх цих красот була і писанка. ЇЇ представила майстриня з Хмельницького. Вона вже дев’ятий рік поспіль займається саме подільським розписом.

Понад 100 писанок майстриня виготовила лише за півтора місяці. І помістила їх до шести тарілок. Каже, так зручніше їх перевозити до різних експозицій.

Майстри, які протягом багатьох років плідно працювали над пошуком нових технік, над створенням неповторних картин та українських прикрас, були нагородженні почесними грамотами від місцевої влади.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...