У Хмельницькому учням провели екскурсію апеляційним судом

Так учні Хмельницької гімназії №1 розігрували судове засідання. На екскурсію та лекцію про судочинство їх запросили у апеляційний суд міста. Подібні заходи відбуваються щотижня для різної вікової категорії.

Учні розіграли судовий процес за дитячим мультиком «Маша та Ведмідь». За легендою малу бешкетницю хотів виселити з помешкання, у якому та постійно наводила безлад.  Та все закінчилося добре – дружба перемогла. Дітям така гра неймовірно сподобалася і навчила, як потрібно себе поводити, щоб не потрапляти у таку халепу.

У сьомому класі учні тільки починають знайомитися з азами правознавства. Тому для них надзвичайно важливо побувати за кулісами судового процесу, а особливо стати його учасником.

Під час екскурсії  учнів ознайомили з приміщенням суду. Вони мали можливість задавати запитання і отримати кваліфіковану відповідь від фахівців з різних проваджень. Від того діти дізналися, які справи розглядають в адміністративному та апеляційному суді.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

«Поділля» проти «Ниви»: підготовка до відновлення сезону

У Хмельницькому «Поділля» зіграло товариський матч проти вінницької «Ниви». Фактично такі міжсезонні товарняки показують наскільки ...