«Альфа», «Корд», патрульні та вогнеборці. У Хмельницькому відбулися командні змагання з кросфіту серед силових структур

І на роботі, і на турнірах. У Хмельницькому відбулися командні змагання серед силових структур. Кілька місяців тому місцеві силовики вправлялися у естафеті, цього разу – у кросфіті.

Якщо суді – професіонали у спортзалах, то учасники – у своїх гаванях. Так, Олександр Тимець – патрульний поліцейський. Окрім улюбленої роботи, зізнається чоловік, має і улюблене хобі. Так вже сімнадцять років захоплюється карате. Наразі хмельницький коп – неодноразовий чемпіон та призер європейських та світових турнірів. На перемогу претендує і сьогодні, втім, додає, суперники не менш гідні найвищих нагород.

Вперше за звання найсильнішого силовика змагається нацгвардієць Владислав Насідач. Насправді, каже юнак, усе життя займався рукопашним боєм, а ось з кросфітом поки що не знайомий.

Так саме, за перемогу змагається і вогнеборець Володимир Касянчук. Поряд з  небезпечною професією, чоловік вже кілька років захоплюється гирьовим спортом.  Неодноразово захищав честь міста, тай області на змаганнях всеукраїнського рівня, а ось у кросфіті пробує себе вперше.

За підсумками трьох турів і визначили найсильнішого силовика. І хто б міг сумніватися, що першу та другу сходинку змагань займуть бійці спецпідрозділу «Альфа», третє місце – у підрозділу «ТОР» патрульної поліції міста.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...