Децентралізація підвищила рівень влади на місцях. У Хмельницькому вітали представників місцевого самоврядування

Вісімдесят років тому на нашій території утворили область. Щоправда тоді край носив назву Кам’янця-Подільського. Хмельницькою – область стала аж 54-го року. Нині на території Хмельниччини двадцять районів і тридцять три об’єднані територіальні громади.

Наприкінці року кількість хмельницьких громад зросте ще на шість – вибори до нових утворень пройдуть двадцять четвертого грудня. Таким чином п’ятдесят три відсотка усієї площі нашого краю перебуватиме у розпорядженні ОТГ. Та не все так просто і легко, адже в додаток до грошей, керівництво тергромад отримує і посилену відповідальність.

А тих, хто відповідальності не злякався й подався у місцеве самоврядування нагородили грамотами й подяками і від Прем’єр-міністра, і від облради, і від облдержадміністрації.  Дісталося й журналістам – цьогоріч облрада започаткувала новий конкурс журналістських робіт, присвячених децентралізацій ній тематиці. Беззаперечну перемогу, в одній із категорій отримала Алла Собко.

Наступного року конкурс планують продовжувати, адже реформування місцевого самоврядування буде у розпалі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як стати успішним – молодь освоює ази з комп’ютерного дизайну

Більше 80 учасників  завітали на зустріч у Хмельницькому, аби обговорити сучасні тенденції розвитку  ІТ-технологій. Найбільше ...