Дитяча усмішка – найвища нагорода. У Хмельницькому патрульні та громадські активісти організували свято для вихованців сиротинця

Дитяча усмішка – найвища нагорода. У Хмельницькому патрульні та громадські активісти організували свято для вихованців сиротинця. Відбувся захід у рамках програми «ПОЛіС» та за підтримки міжнародної організації «Айрекс».

Аби на новорічні свята близько півсотні дітей повірили у диво, копи та активісти підготували цілу програму з розвагами, солодощами та подарунками. Окрім того, патрульні поліцейські нагадали про важливість знання ПДР.

Фактично на свято завітали близько півсотні дітлахів. Кожен з них знайшов свою забаву. Одні – каталися на роликах, другі – підкорювали батути або занурювалися у море м’яких іграшок, а ось Вані до вподоби – інше.

Позитивні емоції, віра у диво та новорічний настрій гарантовані кожній дитині, а для організаторів їх усмішка – найвища нагорода.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...