Дітям з особливими потребами – увага та турбота. Обласний музей запросив на гостину вихованців центру «Родинний затишок»

Обласний музей запросив у гості дітей на творчу гостину. Більше двох десятків  вихованців центру реабілітації «Родинний затишок» з допомогою пензля та фарб малювали казку. Дійство відбувалося у день святого Миколая, тож відвідувачі музею з нетерпінням чекали появи Чудотворця.

Святий Миколай таки прийшов.  Та не з порожніми руками, а з подарунками для чемних та слухняних. Актору театру «Дзеркало» до вподоби  приносити хвилини радості для малечі та дорослих.

Робота в колективі та відвідування подібних місць сприяють розкутості дітей та прививають любов до творчості, кажуть педагоги.

Дітям, що навчаються в інклюзивних групах, завжди раді у стінах музею. Для різних вікових груп на період свят тут влаштовують  акції та майстер-класи із заохоченнями.

Тисячі дитячих сердець можна зігріти турботою та увагою. А у період новорічних свят особливо важливо дарувати радість тим, хто її потребує.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...