Хатина Миколая, новорічний ярмарок та Ірина Федишин…. Як Хмельницький ялинку засвічував?

Усіма кольорами райдуги засяяла і ялинка й уся площа перед кінотеатром Шевченка. Щодня святкова ілюмінація  тішитиме око перехожих з 16:00 аж до опівночі, а в святкові дні до самісінького ранку.

У майже два мільйони гривень стала ця зелена красуня, разом із гірляндами й декоративними фігурами, міському бюджету. Втім, очільник міста переконаний це – невисока ціна за справжнє свято.

Вже другий рік поспіль новорічно-різдвяні свята у Хмельницькому намагаються робити по-справжньому веселими. У мерії переконані – заряджені позитивом люди здатні і гори вернути. Тож одним днем Святого Миколая не обмежаться. Триватиме свято – місяць, аж до Водохреща.

Хатинку святого Миколая, до речі теж відкрили, та не всі охочі, як і наша знімальна група, змогли потрапити до нього на гостину. І коли на Миколая дочекалися не всі, то попри морозну погоду кілька тисяч хмельничан спеціально запрошену зірку – Ірину Федишин наживо почули.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...