На честь Святого Миколая Чудотворця. У Шепетівці відбувся VII Всеукраїнський турнір з бойового самбо

Рівне, Харків, Ужгород та Хмельницький, а загалом сім областей виявили бажання позмагатися VII Всеукраїнському турнірі з бойового самбо серед юнаків.

Традиційно відбулися змагання у Шепетівці. Без перебільшення, нині це невеличке містечко – фактично столиця бойового самбо і не лише Хмельниччини.

Вже сьомий рік поспіль турнір організовують на честь Святого Миколая Чудотворця. Фактично поєднує він не лише спортивний азарт, а патріотизм та духовність.

По суті, цього року учасників мало бути значно більше, втім через погодні умови та особисті проблеми деякі команди не приїхали. Та тим не менше, ті, хто завітали – насправді потужні суперники.

Неабияку підтримку має Юрій Давидюк. На змаганнях юнак виступає не вперше та й не вперше перемагає, втім, зізнається, на миттєвий тріумф у цьому турнірі сподіватися не варто, адже з року у рік суперники стають сильнішими.

На перемогу сподівається і Андрій Шамрай. Попередньо, каже юнак, наполегливо тренувався, тому на перше місце заслуговує.

Тільки перемагати приїхав харків’янин Кіріл Красніков. Бойовим самбо 16-річний юнак займається немало-небагато – 8 років. За цей час, зізнається, було чимало поєдинків та звершень, втім навіть зараз кожен бій як перший – з адреналіном та емоціями.

А ось Нікіта Кшижинський у бойовому самбо не так давно, втім нагороди його не лише попереду, а й зараз є. Наразі юнак – призер чемпіонату Європи з бойового самбо, а ось на цьому турнірі відзначився першим місцем.

У підсумку свої місця завоюють не лише учасники, а й команди. Так Хмельниччина сподівається тільки на перемогу.

Власне, такі ж плани декларують і на наступний рік. Адже у 2018-му, запевняють у федерації, Шепетівка зустрічатиме восьмий Всеукраїнський турнір з бойового самбо.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...