«Подільська палітра» у Хмельницькому

Розпис на тканині й склі, вишивка, ліплення з пластиліну та паперопластика. Днями у Хмельницькому визначили переможців мистецького конкурсу «Подільська палітра». На теренах краю він відбувається вже вісімнадцять років поспіль, щоправда, до 2015-го це був міський конкурс імені талановитої художниці Людмили Мазур.

А відтак кількість учасників цього року – рекордна. Свої роботи, а їх понад чотири сотні, подали 320 юних талантів. Насправді, каже донька Людмили та Миколи Мазурів, це дуже приємно, адже батьки любили дітей і все своє життя працювали з ними.

Зробити світ трішечки кращим вирішили сестри Юзюк. На «Подільській палітрі» Валентина та Ольга представили колекцію одягу «Планета людей».

Насправді, унікальна колекція – це дипломна робота молодих дизайнерок. Хоча представили дівчата тільки три вироби, та на початках їх було сім і над кожним з них, зізнаються, працювали спільно.

Лауреатами «Подільської палітри» стали дев’ятеро талановитих дітей. Разом з тим, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» колекція сестер Юзюк стала кращою, у «Живописі» – картина кам’янчанки «Літній вечір». А ось у номінаціях «Графіка» та «Скульптура» переможців не визначали.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...