Про Хмельниччину середньовічну на сторінках книг

Здійсненням дитячої мрії. Саме так називає Володимир Захар’єв видання двох посібників про Хмельниччину. До слова, ці книги – подарунок області на день народження.

Фактично напрацювання і вилилися у два наукові видання. На їх сторінках автори, власне сам Володимир Захар’єв, його донька Зоя, Ігор Старенький та Сергій Шпаковський, розповіли про середньовічну Хмельниччину.

На сторінках першої книги оживають давні карти та щоденники середньовічної Хмельниччини. Не менш цікавий і другий посібник – про замки, фортеці та укріплення краю.

Насправді левова частка цих споруд жива тільки на сторінках книг, а ось у реальності – це суцільні руїни, а то й пустка.

Якщо ж Кам’янець упізнаваний, то є чимало маловідомих пам’яток, або тих, про які потроху забувають. Тому, аби відомості про них взагалі не стерлися, автори поселили їх у книги. Кажуть, на сторінках вони житимуть вічно.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...