Ребрендинг системи Феміди або чому хмельницькі старшокласники потрапили до суду?

Як стати суддею, для чого Антикорупційна палата чи що таке суд присяжних? З такими питаннями завітали старшокласники в гості до хмельницьких суддів, а саме в Апеляційний суд Хмельницької області. Після минуло тижневих відвідин вчителями правознавства, вирішили розказати про судову систему безпосередньо школярам, що навчаються правознавчим дисциплінам.

Зрозуміло, що для старшокласників цікава суддівська позиція щодо питання, яке нині набуло широкого розголосу: створення Антикорупційного суду. Служителі Феміди тут не настільки однозначні, як громадськість.

А от вже існуючий український суд присяжних для школярів став справжньою несподіванкою. Навчені голлівудськими фільмами, хмельницькі старшокласники, аж ніяк не очікували замість дванадцяти – трьох вершителів справедливості. Списки присяжних є в кожній місцевій раді, де є суд. Обрані крім того, працюють разом із двома суддями.

Небагатьом таке вдається, а цим школярам пощастило – вони не тільки поставили свої запитання суддям, а ще й спробували посидіти у кріслі вершителів справедливості. І навіть зробили собі ексклюзивні селфі.

Чимала частина із старшокласників зацікавилася суддівською професією, тим паче, що нині суддівська система країни як ніколи потребує професійного кадрового наповнення.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...