Рейд на Проскурівській: де безсилі хмельницькі копи?

Патрульні Хмельницького пройшлися рейдом по Проскурівській стометрівці. Кажуть, під прицілом ті, котрі палять та пиячать, до слова, є такі незалежно від пори року. Затримати порушника, кажуть місцеві копи, можуть та, якщо вже дуже повезе і той матиме при собі документи, то, навіть, складуть адмінматеріал на 51 гривню штрафу. Якщо ні – то три години повозяться і відпустять. На трішки більше розкошелитися доведеться цьому чоловіку.

Далі водій отримує чесно заслужений адмінматеріал на 255 гривень штрафу і прямує геть. Втім, святе місце пустим не буває. Практично одразу там саме паркується інше авто. Чи то водії і справді не помічають знаків, чи то така в нас культура водіння зупинитися посеред пішохідного – питання відкрите. А ось, те, що місця для автівок інвалідів майже завжди зайняті не ними – факт. Оштрафувати порушника, кажуть копи, можуть, щоправда тільки тоді, коли він є. Якщо ж ні – розводять руками.

Здається, так саме неможливо навчити водіїв паркуватися без порушень, але ж ні. Ось до прикладу територію Проскурівської біля ЦУМу розчистити таки вдалося.

Насправді, кажуть копи, правопорушення є, щоправда не п’ять на метр. А є такі території, як ось біля Вічного вогню, де питання парковки вирішують навіть не штрафами.

Це, по суті, один з методів боротьби з хаотичними парковками, адже порушити фактично не вдасться. Ще один – культура водіїв на дорозі, щоправда тут сподіватися, мабуть, не варто. А ось те, що насправді варто – це змінити поліцейський пряник на батіг.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...