Ще зовсім юні, втім такі талановиті. У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійська надія»

Це Ангеліна Рак розповідає про перемогу на хмельницьких олімпійських надіях. Щоправда, каже дівчинка, нагороди привозила і з інших міст.

Про своє захоплення розповідає і Дана Напопіль. Зізнається, художньою гімнастикою займається не так давно, втім нині з улюбленим хобі вже планує пов’язати життя.

Таких, як Дана, ще зовсім юних, втім дуже талановитих згуртував Хмельницький. Саме наше місто цими вихідними приймало всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійська надія». На теренах Хмельниччини спортивний захід відбувався не вперше та традиційно об’єднав чимало учасників. Так цього року до обласного центру з’їхалася чи не вся Україна.

«Олімпійська надія» у Хмельницькому відбувається двічі на рік. Традиційно, проходять змагання під егідою Національного олімпійського комітету та за сприяння небайдужих.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Сезон 2018 – відкрито! Хмельницькі спортсмени вибороли нагороди на відкритому Кубку Польщі з тхеквондо

Хмельницькі тхеквондисти вдало розпочали цьогорічний сезон. Стартували спортсмени кілька днів тому і навіть не вдома, ...