Ще зовсім юні, втім такі талановиті. У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійська надія»

Це Ангеліна Рак розповідає про перемогу на хмельницьких олімпійських надіях. Щоправда, каже дівчинка, нагороди привозила і з інших міст.

Про своє захоплення розповідає і Дана Напопіль. Зізнається, художньою гімнастикою займається не так давно, втім нині з улюбленим хобі вже планує пов’язати життя.

Таких, як Дана, ще зовсім юних, втім дуже талановитих згуртував Хмельницький. Саме наше місто цими вихідними приймало всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійська надія». На теренах Хмельниччини спортивний захід відбувався не вперше та традиційно об’єднав чимало учасників. Так цього року до обласного центру з’їхалася чи не вся Україна.

«Олімпійська надія» у Хмельницькому відбувається двічі на рік. Традиційно, проходять змагання під егідою Національного олімпійського комітету та за сприяння небайдужих.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...