Служба – небезпечна і складна: державні виконавці відзначають своє професійне свято

Служба – небезпечна і важка. Так можна охарактеризувати не лише роботу правоохоронців. Державні виконавці – люди, котрі як і поліцейські, стоять на сторожі дотримання букви закону, не маючи ані зброї, ані спецзасобів, щодня наражаються на небезпеку.

Незважаючи на ризики, кожен працівник державної виконавчої служби області щомісячно займається виконанням в середньому більш як 85 справ. Складнощів при цьому виникає чимало. Найбільше проблем із приватним сектором. Аби стягнути визначений судом борг із його жителів інколи доводиться хитрувати.

Завдяки винахідливості, наполегливості та старанням виконавці Хмельниччини другий рік поспіль лідирують у внутрішньому загальнодержавному рейтингу. Із 153 тисяч судових рішень вони виконали майже третину.

До кінця року, кажуть у виконавчій службі, власний й без того хороший показник планують покращити. Адже, розуміють, їх робота – вкрай потрібна і вкрай важлива.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...