У Хмельницькому підбили підсумки Програми соцпідтримки учасників АТО за два роки

99 учасників антитерористичної операції отримали змогу оздоровитися на українських курортах на два минулі роки. Ще більш як дві з половиною сотні дітлахів безкоштовно відвідали оздоровчі табори – усе це за кошти Хмельницького міського бюджету. Нині соцзахист прозвітував про роботу з атовцями за два роки.

Найдорожче ж, зрозуміло, обходиться забезпечення житлом сімей загиблих героїв. Так 11 родин отримали житло з держсубвенції, ще такій самій кількості інвалідам війни та учасникам бойових дій надали квартири за рахунок територіальної громади міста.

З наступного року житло інвалідам третьої групи фінансуватиме держава, для цього виділили 200 мільйонів гривень. Але це стосується обмеженої кількості людей, а от проблеми пільгового проїзду у міському транспорті – переважної більшості атовців.

Втім, атовці пропозицією не надто задоволені – переконані грошей для проїзду їм виділять недостатньо. Скільки – питання поки що відкрите, адже Програму соцпідтримки учасників АТО на 2018-2020-ий тільки прийматимуть. На два попередні роки в загальному з місцевого бюджету витратили майже 14 мільйонів гривень.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...