У Хмельницькому відкрилася новорічна виставка «Сад янгольських пісень»

«Сад янгольських пісень». У Хмельницькому відкрилася новорічна виставка. Діти представили більше ста янголів,  виготовлених у різноманітних техніках.  На експозиції можна побачити усе – витинанки, глиняні скульптури, серця та дзвоники. Також були представлені ангельські маски. Один із авторів отримав перемогу у конкурсі, який влаштували у Хмельницькій міській раді. Свою різдвяну маску він виконав у техніці пап’є-маше, використовуючи пастельні кольори.

Усі роботи випромінюють душевну доброту та показують дитячу щирість. До конкурсу були представлені рукотвори учасників від шести до тринадцяти років. І кожен з них вклав частинку себе у виготовлення цих небесних створінь.

Посеред виставкової зали розмістилася найбільша інсталяція янгола. Він клопітливо малює місто.  Поки його робота ще не завершена.

У Хмельницькій міські раді визначилися із переможцями конкурсу. У подарунок вони отримали приладдя для створення своїх наступних шедеврів.

Переглянути виставку «Сад янгольських пісень» можна до 19 січня у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...