Замість квартири – гроші: хмельницьким атовцям вручили сертифікати на покупку житла

Механізм грошової компенсації за житло Хмельницький впровадив першим в Україні. Міський голова пояснює, дарувати не ключі, а кошти вирішили, аби дати людям свободу вибору.

Олександр Симчишин наголошує, виділені кошти є, так би мовити, цільовими – скористатися ними на інші потреби не вдасться. Запевняє, кожна родина отримала необхідну суму на придбання визначених квадратних метрів.

Напередодні Нового року завдяки грошовій компенсації право на придбання житла отримали 5 родин атовців. Вони – останні із першочергового списку бійців. У ньому – родини загиблих та інваліди – 1-ої, другої та третьої груп. У 2015-му для них виділили 51 квартиру. Марина Авраменко сьогодні сертифікат на трикімнатну оселю отримує без чоловіка. Він – у зоні АТО. Жінка не приховує своїх емоцій.

Потішитися разом із родиною такому подарунку до Нового року чоловік Марини зможе аж за півроку – тоді має повернутись зі Сходу. Незважаючи на строки, його донька Марія собі до свята бажає єдиного.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...