Звіт перед громадою – Олександр Скочеляс поінформував виборців про виконану роботу

Кінець року – час підбивати підсумки. Про роботу на окрузі прозвітував депутат міської ради та член  комісії з питань самочинного будівництва Олександр Скочеляс.  За  2017 вдалося зробити чимало, каже обранець.

На зустріч з депутатом прийшли  виборці виборчого округу № 30, адже слідкують за роботою свого обранця. Учасники зустрічі активно задавали питання, адже мають чимало зауважень  до роботи комунальних служб та освітленню вулиць. Непроста ситуація  і у НВК № 10 –  через початок будівництва другого корпусу школи, тротуар довелося огородити, аби діти не виходили на проїжджу частину.

Олександр Скочеляс визнав, що діяльність деяких підприємств міста не узгоджується між собою, тож пообіцяв у наступному році більше приділити цьому уваги в роботі комісії.

Як каже депутат, такі зустрічі з виборцями допомагають результативніше працювати на окрузі, адже пильні жителі завжди знають про усі проблеми мікрорайону.

Помічники депутата відреагували на усі звернення мешканців та пообіцяли тримати зв’язок з виборцями, адже лише так можна вирішити болючі  для міста проблеми.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...