Без вуличного освітлення та доріг – частина мікрорайону Книжківці чекає на блага цивілізації

Понад 60 будинків та півсотні школярів – тепер у частині  мікрорайону Книжківці  вже виросло ціле покоління. На початку 90-их сюди почали заселятися люди. На околиці працювали промислові гіганти, тож дороги та світло тут з’являлося поспіхом. Через 25 років картина надто не змінилась –  висипана дорога  та  поодинокі  ліхтарі при в’їзді. Батьки хвилюються за своїх дітей, коли ті пізно повертаються зі школи.

Іти до зупинки та повертатися назад у холодну сніжну зиму – справжнє випробування, кажуть  діти.

Як кажуть місцеві, чи не у кожному будинку тут – по двійко малюків.  Вже не раз зверталися  до міської  влади – поки  блага цивілізації лише  в перспективі. Проектно-кошторисна документація  на вуличне освітлення тут виготовлена ще більш, як два роки тому. Тож місцевим уривається терпець.

Міський голова каже, кожен  віддалений мікрорайон міста потребує значних капіталовкладень на інфраструктуру.

У відповіді, що надійшла від управління житлово-комунального господарства  людям  пропонують дольову участь у розвитку інженерних мереж. Тож  тим, хто  тут проживає  радять або розщедритись, або знову набратись терпіння.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...