Місто, USAID та Держенергоефективність… Успішні енергоефективні історії Хмельницького представили Україні

100% лічильників на тепло, найнижчий тариф в Україні та більш як два десятка твердопаливних котлів – лише маленька частина із того, чим нині може похвалитися Хмельницький.

Адже кілька років поспіль Україна намагається зменшити використання природного газу. Так у 2014 соціальна усі споживачі, за винятком підприємств, спожили 24 мільярди кубометрів блакитного палива, а вже минулого року – 18.

Нині тридцять шість міст України, разом із Хмельницьким, беруть участь в Проекті USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». ЇЇ керівниця Діана Корсакайте зауважила, наше місто спільно із Проектом розробило і прийняло План дій зі сталого енергетичного розвитку до 2025 року.

Саме представники Проекту створили ТЕО для дегазаційної установки на міському сміттєзвалищі, котра вже місяць, як успішно функціонує в Хмельницькому.

Наступним етапом має стати будівництво сміттєпереробного заводу. І не тільки в Хмельницькому. Адже українці продукують понад 10 мільйонів тонн сміття, дегазація якого дасть змогу економити 1 мільярд кубів газу щороку.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

У Нетішині масово потруїлись діти: діагноз – сальмонельоз

31 дитина та 7 дорослих – стільки людей у Нетішині скосив сальмонельоз. Перші жертви хвороби ...