На честь воїнів-інтернаціоналістів. У Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою

Представники спортивних клубів та навіть військових структур. Цими вихідними у Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою. На ювілейний п’ятнадцятий турнір з’їхалася рекордна кількість учасників.

Цього року без новинок не обійшлося. Так, окрім рукопашників, представників спортивних клубів, на татамі боролися і військові структури.

А ось Євгеній Хотінь вже досвідчений рукопашник. Сам юнак з Чернігівщини, а у Хмельницькому опановує фах сторожа кордону.

Нині юнак – багаторазовий чемпіон українських, європейських та світових турнірів. А почалося усе ще з дитинства, пригадує Євгеній. Тоді на рукопашний бій його практично за руку привів батько.

А тому цей турнір для нього значно більше, аніж спортивна боротьба. Все тому, що чемпіонат, який, до слова, відбувся п’ятнадцятий рік поспіль, проводять на честь воїнів-інтернаціоналістів.

Тому й щорічно спортивну складову поєднують з патріотизмом. Адже, переконані, справжній боєць – це не лише бездоганна фізична підготовка, а й любов до рідної землі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...