Натрапила коса на камінь. У Меджибожі культурники та підприємці звинувачують місцеву владу у бездіяльності

У Меджибожі знову людно. Цього разу тут зібралися на громадські консультації. Культурники, підприємці та активні меджибізьці звинувачують місцеву владу у бездіяльності, принаймні відносно туризму та історико-культурних пам’яток. Так за два роки тутешні посадовці нічого не зробили, аби підтримати, більше того, покращити стан культурного надбання.

Історико-архітектурний опорний план, який чиновники обіцялися зробити ще минулоріч, так і залишився у далекій шухляді. А про генеральний план взагалі можна забути, адже у його основі повинен бути досі не розроблений опорний план. Туризм місцеві посадовці також не фінансують. Все тому, кажуть, що спочатку взялися за інфраструктуру, а вже потім руки дійдуть до туристичного потенціалу.

Цього року місцеві посадовці нарешті виділили кошти на розробку плану, втім коли то буде – поки що невідомо. Виходить усі, кому насправді болить за минуле, – це культурники. Вони постійно б’ють на сполох, адже щоднини культурне надбання не покращується, а руйнується.

Аби дійти хоч якоїсь згоди, культурники, посадовці та активні меджибізьці зібралися за круглим столом. Говорили про наболіле, а як підсумок – ухвалили резолюцію. Тепер залишається тільки сподіватися, аби наміри знову не залишилися декларацією на папері.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...